Michael Kors: Kolorowy i energiczny look na wiosnę 2013


Nowa propozycja Michaela Korse’a przynosi wiele ciekawego do nowego sezonu. Kolorowe i energiczne makijaże mają być domeną nadchodzącej wiosny.

Żywe kolory w makijażu oka pojawiają się nie tylko u MK, ale również u Stelli McCartney czy Versusa. Pomysł nie koniecznie nowy i przełomowy w makijażu, aczkolwiek odświeżający trendy w modzie. Takie „odświeżenia” są jej potrzebne , aby nie utonęła w nudzie, a my miały w czym wybierać.

Podoba mi się ten look – to jest coś co lubię – mnóstwo kolorów i życie. Widać w nim inspirację z lat 60-tych. Trochę znudziły mi się już tzw. „bezbieczne” kolory. Czasami chciałabym, aby na ulicach było tak kolorowo jak na wybiegach. Niestety wciąż jednak boimy się „wyjść” dalej o krok przed tłumy i pokazać jakie w środku jesteśmy barwne i ciekawe, z obawą, że zostaniemy źle ocenione.

Zobaczcie sami video z backstage pokazu Michaela Korse’a!

Źródło: harpersbazaar.com

1 Komentarz

  1. Ma Pani talent, pasję i radość z tworzenia tych pięknych prac. Aż zazdroszczę. Serdecznie pozdrawiam i być może do zobaczenia. Zawieruszył mi się Pani telefon i tylko w ten sposób mam kontakt z Panią.

    Post a Reply

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *